Drukuj

O nas

Szanowni Państwo

Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów w Wągrowcu powstała z początkiem 1979 r. na bazie oddziału Spółdzielni Inwalidów "Metalowiec" Poznań oraz oddziału Spółdzielni Inwalidów w Złotowie.

Posiadamy ponad 30 letnią tradycję produkcyjną w branży metalowej. Zajmujemy się produkcją okuć tapicerskich oraz różnorodnych akcesorii meblowych.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi: podnośniki sprężynowe i bezsprężynowe, mechanizmy wysuwu szuflad, stelaże, zaczepy, kątowniki, zawiasy, nóżki meblowe, nakrętki.
Oferujemy również usługi w zakresie spawania, nitowania, cięcia i gięcia blach, malowania proszkowego, wykonywania przyrządów, hartowania, szlifowania.

Realizacja produkcji jest możliwa dzięki posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego oraz wysoko kwalifikowanej kadry pracowników o bogatym doświadczeniu zawodowym.

Produkujemy wyroby wysokiej jakości i nowoczesności mając na celu spełnienie wymagań i oczekiwań naszych klientów. Potwierdzeniem tego faktu jest ponowne uzyskanie przez naszą Spółdzielnię w czerwcu 2010 roku zaświadczenia, że System Zarządzania Jakością jest zgodny z wymaganiami ISO 9001:2008 w zakresie produkcji wyrobów metalowych, zwłaszcza elementów i konstrukcji dla przemysłu meblarskiego. System funkcjonuje w naszej firmie od grudnia 2000 roku.
Poszerzamy rosnące grono zadowolonych klientów w kraju i za granicą.Zapraszamy do współpracy

Certyfikat

Certyfikat

Dane kontaktowe

Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów ZPCH
ul. Gnieźnieńska 38, 62-100 Wągrowiec
tel. 67/26 80 900, fax 67/26 80 911
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.